Starbucks Kahvesi 20TL Trendyol Kupon Kodu Kazandırıyor

Starbucks Kahvesi 20TL Trendyol Kupon Kodu Kazandırıyor ve üstelik bu kampanyadan faydalanmak için herhangi bir Trendyol indirim kodu, hediye çeki veya promosyon kodu gerekmiyor!

Daha fazla Trendyol indirim kodu için sitemizi ve Telegram Kanalımızı takip etmeye devam ediniz.

Starbucks Kahvesi 20TL Trendyol Kupon Kodu Kazandırıyor

Türkiye’deki tüm satış noktaları ve online alışveriş sitelerinden tek seferde/ tek fiş üzerinde 4 adet Starbucks Hazır Soğuk Kahve ürün satın alan ve bu alışverişi gösteren kasa fişinin fotoğrafını Qumpara uygulamasına yükleyen kişiler 20 TL değerinde Trendyol Cüzdan hediye çeki kazanacaktır. Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

-Kampanyadan ödül kazanabilmek için alışveriş fişinin içerisinde satın alınan ürünlerin isimlerinin açık ve anlaşılır şekilde yazması gereklidir. “Muhtelif ürün” veya “kozmetik ürünü” şeklinde yazılan fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

-İşbu Kampanyadan ise bir kişi kendi adına en fazla 2 adet hediye çeki kodu kazanabilir.

-Mali değeri olmayan belgeler, satış fişi kopyası ve sevk irsaliyesi, bilgi fişi ile yapılan katılımlar kabul edilemez. Bilgisayar veya telefon ekranındaki bir alışveriş fişi görüntüsünün tekrar fotoğrafı çekilerek iletilmesi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir; sadece Qumpara uygulamasının standartlarına uygun olacak şekilde cep telefonu ile çekilmiş fotoğraflar bakımından geçerli olacaktır. Buna göre sadece çıplak gözle okunabilen, bulanık olmayan orijinal fiş fotoğrafı ile katılım sağlanabilmektedir.

-Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (beş) gün içinde alışveriş fişlerini Qumpara uygulamasına yükleyerek başvuruda bulunmamaları halinde kampanyaya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

-Kampanya yukarıda belirtilen tarihte gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra gönderilen kasa fişleri geçersiz sayılır.

-Hediye çekleri kupon metninde belirtilen tarihe kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan hediye çeki kodları geçersiz hale gelir.

-Farklı alışverişlerde parçalı olarak kullanılabilir.

-Kalan bakiye takibi kolaylıkla yapılabilir.

-Altın, cep telefonu ve dijital ürünler hariç tüm kategorilerde kullanılabilir. (Dijital ürünler: Netflix abonelikleri, oyun pinleri vb)

-İndirimli ürünler, mevcut tüm kampanyalarda geçerlidir.

-Hediye edilen tutarın üstüne cüzdana istenilen miktarda para aktarılabilir.

-İptal ve iade durumunda sipariş tutarı tekrar cüzdana yüklenir.

-Hediyeler, aboneler arasında transfer edilemez, abone olmayan 3. kişilere kullandırılamaz. Para ile satılamaz. Nakde çevrilemez, takas, devir, temlik edilemez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz, ticari amaçlarla kullanılamaz.

-Tüketicilerin, kampanya koşullarının herhangi birine veya sürelerine uymaması, eksik ve/veya geçersiz bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır işleme alınmaz.

-Ürünün iade edilmesi halinde tüketicinin, bu Kampanya Koşulları kapsamında aldığı hediyeyi veya Kampanya kapsamında hak kazandığı hediye bedelini de iade etmesi gerekmektedir.

-Kampanya’dan kurum ve kuruluşlar ve mağaza çalışanları yararlanamaz. Tüzel kişiler kampanyadan ödül kazanamaz.

-18 yaş altı kişiler kampanyadan yararlanamaz, katılsalar dahi hediye çeki kodu almaya hak kazanamazlar.

-Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım, kurallara aykırı olup; tespiti halinde, hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı her bir kampanyadan (farklı numaralar ile üyelik gerçekleştirse dahi) kampanya koşullarında belirtildiği adette kazanabilmektedir.

-Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren kodların yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz, bedeli tahsil edilemez. Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz indirim hakkı içeren Hediye Çeki kodlarına ilişkin Trendyol ve QUMPARA herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

-“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılım sağlanamaz, ödül kazanılamaz.

-Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

-QUMPARA savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

-İşbu Kampanya, QUMPARA tarafından düzenlenmektedir.

-QUMPARA kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orjinalini posta yolu ile talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

-Kampanyaya dahil olan firmalar kampanya koşullarında her zaman değişiklik yapabilir ve istediği zaman kampanyayı sona erdirebilir. Değişiklikler, Qumpara uygulamasında ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir. QUMPARA önceden haber vermeksizin kampanyanın her türlü içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

-Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte olup, iş bu teyit neticesinde sunulan fiş ve faturalar Vergi Usul Kanunu 359 vd maddeler kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespiti halinde bu eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

-Sahte fatura düzenlenme ve bunu kampanya kapsamında sunma eylemleri nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı firmamız tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Bu hususta tüm hukuki haklarımızı saklı tutarız.

-Uygulama içerisindeki kampanya, fırsat, ödül ve çekilişler ile ilgili Apple Inc. ve Google Inc. Şirketinin herhangi bir katılımı, sponsorluğu veya sorumluluğu bulunmamaktadır. Apple ve Google sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Google ve Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

-Kullanıcı Sözleşmesi’ne ve Gizlilik Politikası’na Qumpara uygulaması üzerinden erişilebilir.

Cevapla